Jedálenský stôl MAMMUT 120 cm prírodný, akácia

- 28% DORUČENIE DO VIANOC

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 40608
Dodacia lehota: 20.12.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 280.80
336.96 ks
Pôvodná cena 468.00, Zľava 28 %

 Jedálenský stôl MAMMUT 120 cm prírodný, akácia

Každý stôl je jedinečný, formovaný prírodou

Tento krásny jedálenský stôl sa stane prirodzeným pútačom pozornosti vo vašom prostredí. Doska stola je vyrobená z masívneho akáciového dreva, ktoré má vďaka svojmu intenzívnemu zrnu zvláštny vzhľad. Každý stôl sa teda stane nádherným jednorazovým kúskom, ktorý sa dá nájsť iba raz. Vrchná časť stola z akácie stojí na štyroch filigránových vlásenkových nožičkách, ktoré dodávajú stolu nádych retro dizajnu a zaisťujú určitú ľahkosť v dizajne.

Kde by mal byť váš nový stôl?

Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu je jedálenský stôl kombinovateľný s mnohými štýlmi a nábytkom. Či už je to retro štýl, rustikálne prostredie alebo jedáleň v shabby chic: stôl MAMMUT padne skvelo všade a upúta pozornosť všetkých svojim rustikálnym dizajnom. Náš tip: V kombinácii so stoličkami, ktoré pochádzajú z retro dizajnu, vyzerá stôl obzvlášť krásne a vytvára jednotný dizajn miestnosti.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a vytvárajú čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 120 cm x 76 cm x 80 cm (ŠxVxH)
Vonkajšia hrúbka stola: 26 mm
Materiál: masívne drevo, akácia, kov
Farba: prírodná, čierna

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien