Jedálenský stôl INFINITY HOME 160 cm mango, prírodný

- 28% ZĽAVA 20€ NA PRVÝ NÁKUP NAD 200€! KUPÓN ZĽAVA20

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 39286
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 523.80
628.56 ks
Pôvodná cena 873.00, Zľava 28 %

Jedálenský stôl INFINITY HOME 160 cm mango, prírodný

Perfektný stôl do vašej jedálne

S týmto pôsobivým jedálenským stolom sa každá večera a každé raňajky stanú zážitkom. Unikátny jedálenský stôl zaujme mimoriadnou stolovou doskou z umelecky zostaveného mangového dreva.  Je usporiadaný v mozaikovom dizajne a boduje individuálnymi zrnami a pútavými farebnými prechodmi v dreve. Stabilné nohy v tvare X z čierneho kovu s práškovým nástrekom vytvárajú harmonický kontrast s prírodným drevom.

Tento jedálenský stôl púta pozornosť všetkých

Vzrušujúci vzor stolovej dosky trochu pripomína staré rustikálne dvere do haly. V kombinácii s kovovými nohami ponúka stôl dokonalú kombináciu prírodného vkusu a trendy priemyselného dizajnu. Pri výbere stoličiek máte úplne slobodnú voľbu, pretože stôl sa dá úžasne kombinovať s rôznymi vzormi. Naše odporúčanie: rozšírite stôl o ďalší nábytok z mangového dreva z rovnomennej série.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky. 

Veľkosť (približne): 160 cm x 76 cm x 90 cm (ŠxVxH)
Vonkajšia hrúbka stola: 40 mm
Materiál: masívne drevo, mango, zapečatené, lakované, kov

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien