Jedálenský stôl z masívu AMAZONAS 200 cm akácia

Cena 768.00
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 640.00
Kód produktu: 38333
Dodacia lehota: 1 až 3 týždne
Výrobca: IIG
KS

Jedálenský stôl z masívu AMAZONAS 200 cm akácia

Tento jedálenský stôl sa stane obľúbeným vo vašej domácnosti

Čaká na vás dokonalá symbióza krásneho prírodného produktu a pevného kovu. Veľký jedálenský stôl z našej série AMAZONAS je jedinečný šperk vyrobený zo starostlivo nalakovaného akáciového dreva. Drevená stolová doska je v strede prerušená ozdobnou kovovou doskou v matnej čiernej farbe. To dokonale ladí s masívnymi kovovými nohami v tvare X, na ktorých stojí doska stola. Ako špeciálne zvýraznenie boli hrany stola spracované tak, aby vznikol pôvodný charakter a prirodzený dojem veľkého plátu akácie.

Úspešná symbióza

Ošetrenie lakom na drevo dodáva akáciovému drevu obzvlášť teplý hnedý tón, ktorý vyžaruj útulnosť. Čierny kov vytvára šikovný kontrast a dodáva stolu atmosféru industriálnej elegancie. S týmto stolom si môžete slobodne zvoliť zvyšok nábytku: či už drevený nábytok, kovové lampy alebo stoličky z čiernej a hnedej kože, stôl sa dá vždy úžasne kombinovať a v každej jedálni upúta pozornosť.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá tabuľka je absolútne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sa spoja a stabilizujú počas výrobného procesu spojením kusov z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosti (cca): 200 cm x 75 cm x 98 cm (ŠxVxH) 
Stolové nohy: 7,5 cm x 7,5 cm (ŠxH)
Hrúbka stola: 38 mm 
Farba: prírodná
Materiál: masív, akácia, dekoratívny pás a kovový rám 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien