Jedálenský masívny stôl EUPHORIA BARRACUDA II 220 cm, prírodný

- 27% OBJEDNANÍM DO 14.02.2023 DORUČENIE 21.02.2023

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 40569
Dodacia lehota: 21.2.2023
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 696.54
835.85 ks
Pôvodná cena 1 145.00, Zľava 27 %

Jedálenský masívny stôl EUPHORIA BARRACUDA II 220 cm, prírodný

Každá kópia je jedinečná!

Výrazne recyklované drevo, vytvarované desaťročiami kontaktu s prírodou a počasím, robí z tohto jedálenského stola nezameniteľnú jedinečnosť. Každá doska stola je vyrobená zo starých drevených lodných dosiek a rozpráva svoj vlastný príbeh. Vďaka krásnej kresbe a početným individuálnym dreveným prvkom, je každý stôl skutočne jedinečný. Povrch bol starostlivo utesnený, aby chránil drevo. Povrchová úprava mu dodáva jemný lesk a optimálne zvýrazňuje štruktúru stolovej dosky.

Trendový industriálny pocit v jedálni

Charakteristická stolová doska stojí na stabilnom X-ráme vyrobenom z ohýbaného čierneho kovu. To dáva jedálenskému stolu bezpečný a stabilný stojan a spája industriálny dizajn s prírodnými prvkami. Náš tip: Jedálenský stôl vyzerá obzvlášť krásne v kombinácii s čiernymi stoličkami alebo závesnou lampou industriálneho vzhľadu.

Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické hrče, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a dotvárajú čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú spojené a stabilizované počas výrobného procesu spojovacími kusmi vyrobenými z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky. Nič z toho nie je dôvodom na reklamáciu.

Veľkosť (približne): 220 cm x 77 cm x 100 cm (ŠxVxH)
Hrúbka dosky stola: 2,5 cm
Vzdialenosť medzi podlahou a okrajom stola: 74 cm
Nohy stola: 10 cm x 10 cm (ŠxH)
Vzdialenosť medzi nohami stola: 162 cm
Materiál: recyklované drevo, kov
Farba: prírodná, čierna

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien