Jedálenský masívny stôl EUPHORIA BARRACUDA 200 cm, prírodný

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 39662
Dodacia lehota: 7.7.2021
Výrobca: IIG
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 885.00
1 062.00
KS

Jedálenský masívny stôl EUPHORIA BARRACUDA 180 cm, prírodný

Jedinečný kúsok

Ak chcete dať svojej jedálni osobitý pôvab, mali by ste sa bližšie pozrieť na tento mimoriadny jedálenský stôl. Doska stola je vyrobená z prírodného dreva. Jednotlivé drevené dosky boli spojené a vytvorili kus, ktorý prosperuje z charakteristických prvkov dreva, ako sú brázdy, farebné prechody a uzly. Doska stola je pokrytá kvalitným bezpečnostným sklom.

Jedálenský stôl je možné kombinovať mnohými spôsobmi

Masívny kovový rám hviezdy v čiernej farbe, dokonale podčiarkuje rustikálny priemyselný charakter stola a zaručuje, že bude stáť pevne na akomkoľvek povrchu. Kombinácia futuristického rámu, modernej sklenenej dosky a prírodnej stolovej dosky, sa stáva skutočným pútačom pozornosti v akejkoľvek domácnosti. Jedálenský stôl môžete navyše ľahko skombinovať s rôznymi stoličkami, lampami a živými doplnkami, stačí si to vyskúšať!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas procesu výroby spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky. Žiadny z týchto dôvodov nie je dôvod na reklamáciu.

Veľkosť (cca): 200 cm x 76 cm x 100 cm (DxVxŠ)
Hrúbka drevenej dosky: 40 mm
Hrúbka sklenenej dosky: 10 mm
Materiál: salwood, bezpečnostné sklo, kovový práškovaný rám
Farba: prírodná, čierna

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien