Filigránový konferenčný stolík LEAF 80 cm zlatý, mango

Filigránový konferenčný stolík LEAF 80 cm zlatý, mango

Šikovný mix materiálov: Váš nový konferenčný stolík z mangového dreva a kovu

Stále hľadáte konferenčný stolík, ktorý sa stane absolútnym pútačom vašej obývačky? Potom je náš LEAF tou správnou voľbou! Výrazný okrúhly dizajnový stôl spája očarujúci štýl s krásnou, prirodzenou príťažlivosťou dosky z masívneho dreva s lakovanou povrchovou úpravou. Nespočetné množstvo jemných prvkov vedie k tomu, že telo stola pôsobí ľahko a filigránsky vďaka mnohým priehlbinám. Každý konferenčný stolík je vyrobený ručne a je krásnym exemplárnym dielom, z ktorého vyžaruje elegantný nádych extravagancie.

Príručný stolík spája pôvab a prirodzenosť

Napriek pôsobivému dizajnu je možné konferenčný stolík skvele skombinovať so širokou škálou nábytku a štýlov. Náš tip na interiér: Skombinujte stôl s ďalšími zlatými kusmi nábytku a bytovými doplnkami a vytvorte si harmonický interiér u vás doma.

Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý exemplár je absolútne jedinečný. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické hrče, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a dotvárajú čaro masívneho dreva. Nič z toho nie je dôvodom na reklamáciu. Povrch kovu sa vyrába zložitým chemickým procesom, ktorý dáva každému stolu jedinečnú patinu.

Veľkosť (približne): 80 cm x 44 cm x 80 cm (ŠxVxH)
Materiál: mangové drevo, zliatina kovu a hliníka
Farba: prírodná, zlatá

 

Kovová hliníková zliatina

Tu sa stretávajú kvalitné materiály a prepracované spracovanie! Naše bytové doplnky a nábytok z kvalitnej zliatiny kovu a hliníka sa stanú lesklým stredobodom vášho interiéru a zaujmú elegantným vzhľadom a odolným povrchom.

Ručne vyrobené

S týmto dizajnovým predmetom získate niečo veľmi výnimočné! Krok za krokom sa tu vykonávala starostlivá ručná práca s cieľom dosiahnuť dokonalý dizajnový zážitok. Malé hrbolčeky a charizmatické črty sú znakom autenticity a jedinečnosti!

Mangové drevo

Mangové drevo sa stáva čoraz obľúbenejším vďaka svojej jedinečnej kresbe a charakteristickým farebným prechodom od hnedej po žltkastú. Povrch je možné upravovať mnohými spôsobmi a robustné, no relatívne ľahké drevo je ideálne na stavbu nábytku.

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk