Filigránový konferenčný stolík LEAF 80 cm strieborný s rukoväťou

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 40601
Dodacia lehota: na overenie
Výrobca: IIG
Vrátenie tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: na overenie
Cena bez DPH: 310.00
372.00
KS

Filigránový konferenčný stolík LEAF 80 cm strieborný s rukoväťou

Extravagantný konferenčný stolík vyrobený ručne

Tento šperk sa stane skutočným pútačom pozornosti vo vašej obývacej izbe. Organicky tvarovaný konferenčný stolík pozostáva výhradne z povrchu, ktorý pripomína jemnú štruktúru listu. Nespočetné množstvo jemných konárov vedú k telu, ktoré vďaka mnohým priehlbinám vyzerá ľahko a filigránsky. Každý konferenčný stolík je zostavený ručne a predstavuje úžasný jedinečný kúsok s praktickými úchytkami na oboch stranách pre ľahšiu manipuláciu.

Kombinujte konferenčný stolík podľa svojho vkusu

Mierne asymetrický tvar konferenčného stolíka mu dodáva osobitný vzhľad. Stôl má lesklý strieborný povrch inšpirovanú prírodou, vďaka čomu je v každej obývacej izbe príťažlivým. Majestátny dizajn stola hovorí sám za seba, nemusíte ho kombinovať s množstvom dekorácií, aby ste vytvorili pôsobivý zážitok. Môžete si vybrať pohovku - tmavý gauč sadne ku konferenčnému stolíku úplne originálne.


Poznámka: Tento stolík je starostlivo ručne vyrobený! Charakteristické sú malé hrbole a variácie, vďaka ktorým je každý kus jedinečný. Tieto vlastnosti však žiadnym spôsobom neovplyvňujú funkciu stola.

Rozmer (cca): 80 cm x 41 cm x 80 cm (ŠxVxH)
Farba: stireborná
Materiál: zliatina kov-hliník


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien