Filigránový konferenčný stolík LEAF 80 cm medený s rukoväťou

- 38% ZĽAVA 20€ NA PRVÝ NÁKUP NAD 200€! KUPÓN ZĽAVA20

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 40876
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 291.92
350.30 ks
Pôvodná cena 565.00, Zľava 38 %

Filigránový konferenčný stolík LEAF 80 cm medenýs rukoväťou

Extravagantný konferenčný stolík vyrobený ručne

Tento šperk sa stane skutočným pútačom pozornosti vo vašej obývacej izbe. Organicky tvarovaný konferenčný stolík pozostáva výhradne z povrchu, ktorý pripomína jemnú štruktúru listu. Nespočetné množstvo jemných konárov vedú k telu, ktoré vďaka mnohým priehlbinám vyzerá ľahko a filigránsky. Každý konferenčný stolík je zostavený ručne a predstavuje úžasný jedinečný kúsok s praktickými úchytkami na oboch stranách pre ľahšiu manipuláciu.

Kombinujte konferenčný stolík podľa svojho vkusu

Mierne asymetrický tvar konferenčného stolíka mu dodáva osobitný vzhľad. Stôl má lesklý medený povrch inšpirovanú prírodou, vďaka čomu je v každej obývacej izbe príťažlivým. Majestátny dizajn stola hovorí sám za seba, nemusíte ho kombinovať s množstvom dekorácií, aby ste vytvorili pôsobivý zážitok. Môžete si vybrať pohovku - tmavý gauč sadne ku konferenčnému stolíku úplne originálne.


Poznámka: Tento stolík je starostlivo ručne vyrobený! Charakteristické sú malé hrbole a variácie, vďaka ktorým je každý kus jedinečný. Tieto vlastnosti však žiadnym spôsobom neovplyvňujú funkciu stola.

Rozmer (cca): 80 cm x 41 cm x 80 cm (ŠxVxH)
Farba: medená
Materiál: zliatina kov-hliník

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien