Extravagantný stojan na víno CELLO 133 cm hnedý, borovica

- 29% DOPRAVA ZDARMA
Výrobca: Invicta Interior
Dodacia lehota: júl
Kód: 42580
EAN: 4251854726691
Dostupnosť: júl
143.18 bez DPH
171.82 ks
Pôvodná cena 242.00, Zľava 29 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Extravagantný stojan na víno CELLO 133 cm hnedý, borovica

Hudobný nábytok: Váš stojan na víno so vzhľadom nástroja

Stojan na víno CELLO zaujme nevšedným vzhľadom a kvalitnými materiálmi. Polica vychádza zo skutočného violončela a zaujme autentickými detailmi, ktoré jej pridávajú hodnotu. Perfektné pre všetkých hudobníkov a milovníkov nástrojov: stojan na víno z masívneho borovicového dreva ponúka priestor až pre 10 fliaš a vylepší akúkoľvek atmosféru.

Dostatok úložného priestoru pre vašu zbierku vín

Či už biele alebo červené víno, fľaše sektu alebo jemné šampanské – každý váš poklad tu bude dokonale prezentovaný. Náš tip na interiér: Skombinujte stojan na víno so zodpovedajúcimi barovými stoličkami  alebo iným nábytkom v koloniálnom štýle a vytvorte ucelený koncept zariadenia!


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý exemplár je absolútne jedinečný. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické hrče, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a dotvárajú čaro dreva. Nič z toho nie je dôvodom na reklamáciu.

Veľkosť (približne): 49cm x 133cm x 20cm (ŠxVxH)
Materiál: lakované borovicové drevo
Farba: hnedá

 

Koloniálny štýl

Krása sveta u vás doma: Koloniálny štýl vsádza na masívne tmavé drevo, teplé farby látok a efektne použité doplnky, ktoré zvyšujú túžbu cestovať. Napríklad starý glóbus položte na mahagónový stôl, slnečné tóny v textíliách dotvárajú štýl.

Borovicové drevo

Drevo so stredomorským šarmom a nespočetnými možnosťami využitia. Intenzívna kresba a početné hrče sú typické pre toto drevo. Borovicové drevo je mäkké a preto sa s ním ľahko pracuje, no zároveň veľmi robustné a odolné.

Lakovaný povrch

Na utesnenie nášho nábytku používame iba ekologický lak na vodnej báze, ktorý nelepí povrch a zachováva tak charakteristický pocit dreva a zaisťuje dobrú vnútornú klímu.

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk