MIMORIADNA VÍKENDOVÁ ZĽAVA NAVYŠE   - 10% NA VŠETKO! ZĽAVOVÝ KUPÓN! ZĽAVA10 AKCIA PLATÍ DO 05.03.2024

 

Extravagantný sklenený konferenčný stolík FANTOME 62 cm transparentný

Extravagantný sklenený konferenčný stolík FANTOME 62 cm transparentný

Sochársky dizajn zo skla: váš nový príručný stolík!

Nábytková séria FANTOME sa šikovne prezentuje v modernom a prvotriedne vyrábanom sklenom prevedení. Konferenčný stolík vyrobený z jedného kusu zaujme kvalitnou zaoblenou sklenenou doskou, ktorá bola v zložitom procese zahrievaná a následne opäť čo najrýchlejšie vychladnutá. Tento špeciálny proces zabezpečuje výrobu bez akýchkoľvek lepiacich bodov.

Moderný kus nábytku do vašej obývačky

Zaoblené rohy zdokonaľujú moderný konferenčný stolík z bezpečnostného skla, ktorý možno využiť mnohými spôsobmi. Vlnitý dizajn robí zo stolíka elegantný prvok vo vašej obývačke. Časopisy a noviny možno umiestniť do integrovaného úložného priestoru. Či už ako konferenčný alebo odkladací stolík – ohromujúci sklenený dizajn môže byť umiestnený v každej miestnosti.

Veľkosť (približne): 62 cm x 43 cm x 45 cm (ŠxVxH)
Hrúbka skla: 12mm
Max.nosnosť: 30Kg
Materiál: bezpečnostné sklo
Farba: transparentná

 

Súčasný dizajn

Vysoký lesk, sklenené povrchy, koža a zdržanlivé farby ako čierna, biela alebo šedá sú ideálne na vytvorenie moderného dizajnu vo vašom domove. Moderný nábytok zaujme nielen vizuálne - súčasťou dizajnu sú aj sofistikované úložné priestory a LED osvetlenie.

Bezpečnostné sklo

Náš nábytok s elegantnými sklenenými prvkami je moderným pútačom v akomkoľvek prostredí. Aby bola zaručená dlhá životnosť dizajnového nábytku a doplnkov, pozostávajú výlučne z obzvlášť tvrdého a nerozbitného bezpečnostného skla.

Jednoduchá starostlivosť

Náš nábytok sa vyznačuje kvalitnými materiálmi a starostlivým spracovaním. Okrem elegantného dizajnu by sa podľa nás nemalo zanedbávať každodenné používanie - preto je váš nový obľúbený kúsok obzvlášť odolný a nenáročný na údržbu!

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk