Extravagantný konferenčný stolík STONE MOSAIC sada 2 kusov, 66 cm, medený, mango

- 31% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 41432
Dodacia lehota: september
Dostupnosť: september
Cena bez DPH: 262.78
315.33 ks
Pôvodná cena 457.00, Zľava 31 %

Extravagantný konferenčný stolík STONE MOSAIC sada 2 kusov, 66 cm, medený, mango

Táto sada bude pútať pozornosť vo vašej obývacej izbe

Váš štýl zariaďovania je obzvlášť individuálny a stále hľadáte dokonalý kus nábytku, aby sa to stalo realitou? Náš pôsobivý konferenčný stolík STONE MOSAIC je perfektnou voľbou! Pri zložitej manuálnej práci bolo nespočetné množstvo kovových platní v striebornom vzhľade navzájom spojených a usporiadaných ako kamenná mozaika. Takto vytvorený povrch pôsobí obzvlášť trojrozmerne a vďaka svojim organickým tvarom vyžaruje dotyk prírodného šarmu - to podporuje doska stola z masívneho manga.

Konferenčné stolíky kombinujú pôvab a prirodzenosť

Strieborný povrch stola je efektívne prerušovaný rôznymi farebnými prechodmi na jednotlivých doštičkách. Tie dodajú každému stolu určitú jedinečnosť a vynikne organický tvar doštičiek. Napriek impozantnému dizajnu môžete konferenčný stolík úžasne kombinovať so širokou škálou nábytku a štýlov. Náš tip: Spolu so zodpovedajúcim zrkadlom z rovnomennej série vyzerá stolík v obývacej izbe obzvlášť nádherne!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stolík je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 
Veľký stôl: 66 cm x 35 cm x 66 cm (ŠxVxH)
Malý stôl: 54 cm x 31,5 cm x 54 cm (ŠxVxH)
Farba: medená, prírodná
Materiál: kov-hliník 
Doska: masívne drevo, mango 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien