Extravagantný konferenčný stolík STONE MOSAIC sada 2 kusov, 65 cm, strieborný, mango

Cena 252.00
Dostupnosť: júl

DOPRAVA ZDARMA - v kombinácii so zakúpením tovaru aj z kategórie IHNEĎ K ODBERU!!!

Cena bez DPH: 210.00
Kód produktu: 39519
Dodacia lehota: júl
Výrobca: IIG
KS

Extravagantný konferenčný stolík STONE MOSAIC sada 2 kusov, 65 cm, strieborný, mango

Táto sada bude pútať pozornosť vo vašej obývacej izbe

Váš štýl zariaďovania je obzvlášť individuálny a stále hľadáte dokonalý kus nábytku, aby sa to stalo realitou? Náš pôsobivý konferenčný stolík STONE MOSAIC je perfektnou voľbou! Pri zložitej manuálnej práci bolo nespočetné množstvo kovových platní v striebornom vzhľade navzájom spojených a usporiadaných ako kamenná mozaika. Takto vytvorený povrch pôsobí obzvlášť trojrozmerne a vďaka svojim organickým tvarom vyžaruje dotyk prírodného šarmu - to podporuje doska stola z masívneho manga.

Konferenčné stolíky kombinujú pôvab a prirodzenosť

Strieborný povrch stola je efektívne prerušovaný rôznymi farebnými prechodmi na jednotlivých doštičkách. Tie dodajú každému stolu určitú jedinečnosť a vynikne organický tvar doštičiek. Napriek impozantnému dizajnu môžete konferenčný stolík úžasne kombinovať so širokou škálou nábytku a štýlov. Náš tip: Spolu so zodpovedajúcim zrkadlom z rovnomennej série vyzerá stolík v obývacej izbe obzvlášť nádherne!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stolík je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmer (približne):
Veľký stôl: 65 cm x 34 cm x 65 cm (ŠxVxH)
Malý stôl: 55 cm x 29 cm x 55 cm (ŠxVxH)
Ø veľký stôl: 57 cm
Ø malý stôl: 48 cm
Hrúbka stolovej dosky: 15 mm
Farba: strieborná, prírodná
Materiál: kovové telo, mango

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien