Extravagantný konferenčný stolík STONE MOSAIC 72 cm, medený

- 29% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 41434
Dodacia lehota: 20.10.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 249.68
299.62 ks
Pôvodná cena 422.00, Zľava 29 %

Extravagantný konferenčný stolík STONE MOSAIC 72 cm, medený

Tento konferenčný stolík bude pútať pozornosť vo vašej obývacej izbe

Váš štýl zariaďovania by mal byť obzvlášť individuálny a stále hľadáte dokonalý kus nábytku, aby sa to stalo realitou? Náš pôsobivý konferenčný stolík STONE MOSAIC je perfektnou voľbou! Pri zložitej manuálnej práci bolo nespočetné množstvo kovových dosiek navzájom spojených pre stôl a usporiadaných ako kamenná mozaika. Vďaka ručne vyrobenému organickému povrchu sa tvar a rozmery každého stola mierne líšia, pretože každý kus je jedinečný.

Konferenčný stolík kombinuje pôvab a eleganciu

Lesklý medený povrch stola efektívne prerušujú tmavšie brázdy na jednotlivých doštičkách. Tie dodajú každému stolu určitú jedinečnosť a tým vynikne organický tvar doštičiek. Napriek impozantnému dizajnu možno konferenčný stolík úžasne kombinovať so širokou škálou nábytku a štýlov. Náš tip: Spolu so zodpovedajúcim zrkadlom z rovnomennej série vyzerá stolík v obývacej izbe obzvlášť nádherne!


Poznámka: Každý stolík je ručne vyrobený. Charakteristické pre to sú malé hrčky, ktoré robia každú kópiu jedinečnou a nezameniteľnou. Tieto vlastnosti nie sú dôvodmi na reklamáciu. Povrch je vyrobený zložitým procesom, ktorý dodáva každému stolu jedinečnú patinu.

Rozmery (približne): 72 cm x 40 cm x 70 cm (ŠxVxH)
Farba: medená
Materiál: zliatina kov-hliník

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien