Exkluzívne dvojmiestne kreslo HOLLYWOOD šedé s držiakom na nápoje

- 30% DORUČENIE DO VIANOC

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 40993
Dodacia lehota: 20.12.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 673.75
808.50 ks
Pôvodná cena 1 155.00, Zľava 30 %

Exkluzívne dvojmiestne kreslo HOLLYWOOD šedé s držiakom na nápoje

Pre dokonalú filmovú noc u vás doma

Toto impozantné dvojmiestne kreslo v tmavošedej farbe vám prináša pocit kina priamo k vám domov. Pohodlné kreslo je absolútnou raritou do vašej obývačky alebo televíznej miestnosti  ktoré nielen presvedčí najvyššou úrovňou pohodlia pri sedení, ale je aj jeho bezkonkurenčnou funkčnosťou v nastavovaní.

Každá filmová noc v tomto kino kresle sa stane zážitkom

Pre vaše osobné veľké alebo malé kino nie je nič lepšie. Posaďte sa a jednoducho vložte svoj nápoj do držiaka. Vrcholom kresla je nastavenie oboch individuálne. Bez ohľadu na to, či sedíte vo vzpriamenej polohe alebo zvislej: budete sa cítiť pohodle s vyklápacími a nastaviteľnými operadlami. Okrem držiaka na nápoje je v stredovej lakťovej opierke tiež sklopná priehradka, napríklad na sladkosti alebo slúchadlá. Je to kus nábytku pre nezabudnuteľný zážitok z kina u vás doma.

Veľkosť (približne): 187 cm x 100 cm x 93 cm (ŠxVxH)
Nastaviteľná časť nôh: do 160 cm (H) Sedák: 55 cm x 46 cm x 55 cm (ŠxVxH)
Výška operadla: 61 cm
Vzdialenosť medzi podlahou a lakťovou opierkou: 59 cm
Priehradka: 208 cm x 30 cm (ŠxVxH)
Maximálne zaťaženie sedadla: 120 kg
Materiál: štruktúrovaná tkanina (100% polyester)
S dvoma držiakmi na nápoje a úložným priestorom v strede.
Farba: šedá

 

Súčasný dizajn

Vysoký lesk, sklenené povrchy, koža a zdržanlivé farby ako čierna, biela alebo sivá sú ideálne na vytvorenie moderného dizajnu vo vašej domácnosti. Moderný nábytok zaujme nielen vizuálne - súčasťou dizajnu sú aj sofistikované úložné priestory a LED osvetlenie.

Relaxačná funkcia

Ak hľadáte špeciálne pohodlie, toto kreslo s relaxačnou funkciou by ste si nemali nechať ujsť. Okrem optimálneho polstrovania a ergonomicky tvarovaného operadla môžete sklopiť operadlo aj opierku nôh. Tým sa zmení poloha sedenia a bude ešte pohodlnejšie.

Jednoduchá starostlivosť

Náš nábytok sa vyznačuje kvalitnými materiálmi a starostlivým spracovaním. Okrem elegantného dizajnu by sa podľa nás nemalo zanedbávať každodenné používanie - preto je váš nový obľúbený kúsok obzvlášť odolný a nenáročný na údržbu!

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien