Epoxidový živicový masívny stôl NATURAL 250 cm buk, prírodný

- 27% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Slovensko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: MK01
Dodacia lehota: august
Dostupnosť: august
Cena bez DPH: 3 011.25
3 613.50 ks
Pôvodná cena 4 950.00, Zľava 27 %

Epoxidový živicový masívny stôl NATURAL 250 cm buk, prírodný

Jedinečný originál

Ak hľadáte originálny nábytok a chcete Váš interiér urobiť výrazným, nábytok z epoxidovej živice si zamilujete. Živicové drevené nábytky posúvajú masívne nábytky na modernú úroveň. Výhodou živicového nábytku je jeho možná kombinácia s masívnym drevom, rôznofarebnosť a vysoká odolnosť. Epoxidové nábytky je poprípade možné kombinovať s LED osvetlením a dosiahnuť tak ešte výnimočnejší efekt. Živicové nábytky sú vhodné do rodinných domov, kancelárií, prevádzok alebo iných reprezentačných priestorov.

Sadnite si k svojmu novému obľúbenému stolu

Ďalšou výhodou epoxidového nábytku je maximálna možnosť prispôsobenia rozmerov, vzoru a farby podľa predstáv zákazníka, v prípade výroby na objednávku. Stôl sa skladá z dvoch masívnych častí buku, zaliate čírou epoxidovou živicou. Nohy samotného stola sú zo železných štvorcových profilov, ktoré sú pozvárané a tvoria jeden celok, sú nastriekané čiernou práškovou farbou.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmer (cca): 250 cm x 75 cm x 100 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, buk, kovový rám, epoxidová živica

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien