Elegantný príručný stolík PURE NATURE 48 cm, mango, prírodný

- 26% ZĽAVA 20€ NA PRVÝ NÁKUP NAD 200€! KUPÓN ZĽAVA20

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 41594
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 67.83
81.40 ks
Pôvodná cena 110.00, Zľava 26 %

Elegantný príručný stolík PURE NATURE 48 cm, mango, prírodný

Nefalšovaná krása mangového dreva

Tento elegantný príručný stolík skutočne upúta pozornosť. Okrúhla stolová doska z masívneho mangového dreva, ponúka vďaka vyvýšenému rámu, bezpečnú odkladaciu plochu. Jasne viditeľná kresba dreva je na každom stole absolútne jedinečná a podčiarkuje prirodzený šmrnc stola. Tri úzke kovové nohy v čiernej farbe vytvárajú štýlový kontrast.

Dá sa kombinovať na mnoho spôsobov

Vďaka jednoduchému dizajnu a zdržanlivej farebnej kombinácii môžete príručný stolík skvele skombinovať so širokou škálou štýlov a nábytku. Dokonalý vzhľad získate, keď stolík skombinujete s menšou verziou. Duo sa dá umiestniť do každej obývačky a doladí vašu atmosféru štýlovým šarmom a prirodzenou eleganciou.


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý exemplár je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické hrče, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a dotvárajú čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú spojené a stabilizované počas výrobného procesu spojovacími kusmi vyrobenými z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky. Nič z toho nie je dôvodom na reklamáciu.

Veľkosť (približne): 48 cm x 52 cm x 48 cm (ŠxVxH)
Hrúbka dosky stola: 15 mm - 55 mm
Farba: prírodná, čierna
Materiál: masívne drevo, mango, kovový rám

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien