Elegantný príručný stolík CASTLE 30 cm akácia, vintage

V balení po štyroch kusoch. Uvedená cena platí za jeden kus.

Kód produktu: 37287
Dodacia lehota: 17.8.2021
Výrobca: IIG
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 51.25
61.50
KS

Elegantný príručný stolík CASTLE 30 cm akácia, vintage

Obzvlášť všestranný príručný stolík

Malý, praktický, hranatý? Nie tak celkom! Stolík CASTLE vyrobený z robustného dreva akácie je skutočným pútačom pozornosti! Či už ako podnožka, prírodný dekoratívny prvok alebo praktický príručný stolík, jeho ideálna veľkosť a prirodzené, priamočiare kúzlo, zapôsobia v každom modernom prostredí. Prirodzenosť a robustnosť v kombinácii s puristickým dizajnom vyžarujú prirodzenú a jasnú atmosféru. Obzvlášť praktické: Pretože je príručný stolík vo vnútri dutý, dá sa ľahko posúvať a premiestňovať.

Každý príručný stolík je jedinečný

Vďaka zrnu je každý stolík jedinečný. Masívne drevo vykazuje nerovnosti a farebné odchýlky, tieto sú úžasne vhodné, aby odrážali vašu lásku k prírode ako nádherné umelecké predmety vo vašich izbách. Skombinujte stolík CASTLE s iným nábytkom z masívneho dreva od YOUR HOME a vytvorte prírodné, rustikálne prostredie.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. 

Veľkosť (cca): 30 cm x 45 cm x 30 cm (ŠxVxH) 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, akácia, morená


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien