Elegantný príručný stolík CASTLE 30 cm akácia, vintage

- 29% DOPRAVA ZDARMA

DOPRAVA ZDARMA! V balení po štyroch kusoch. Uvedená cena platí za jeden kus.

Výrobca: Invicta Interior
Dodacia lehota: 1 - 3 týždne
Kód: 37287
EAN: 4250243567327
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
53.25 bez DPH
63.90 ks
Pôvodná cena 90.00, Zľava 29 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Elegantný príručný stolík CASTLE 30 cm akácia, vintage

Obzvlášť všestranný príručný stolík

Malý, praktický, hranatý? Nie tak celkom! Stolík CASTLE vyrobený z robustného dreva akácie je skutočným pútačom pozornosti! Či už ako podnožka, prírodný dekoratívny prvok alebo praktický príručný stolík, jeho ideálna veľkosť a prirodzené, priamočiare kúzlo, zapôsobia v každom modernom prostredí. Prirodzenosť a robustnosť v kombinácii s puristickým dizajnom vyžarujú prirodzenú a jasnú atmosféru. Obzvlášť praktické: Pretože je príručný stolík vo vnútri dutý, dá sa ľahko posúvať a premiestňovať.

Každý príručný stolík je jedinečný

Vďaka zrnu je každý stolík jedinečný. Masívne drevo vykazuje nerovnosti a farebné odchýlky, tieto sú úžasne vhodné, aby odrážali vašu lásku k prírode ako nádherné umelecké predmety vo vašich izbách. Skombinujte stolík CASTLE s iným nábytkom z masívneho dreva od YOUR HOME a vytvorte prírodné, rustikálne prostredie.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. 

Veľkosť (cca): 30 cm x 45 cm x 30 cm (ŠxVxH) 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, akácia, morená

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk