Elegantný pracovný stôl ELEMENTS 120 cm Sheesham, prírodný

- 29% DORUČENIE DO VIANOC

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 35715
Dodacia lehota: 20.12.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 310.63
372.75 ks
Pôvodná cena 525.00, Zľava 29 %

Elegantný pracovný stôl ELEMENTS 120 cm Sheesham, prírodný

Moderný, ale klasicky elegantný

Náš multifunkčný stôl ELEMENTS sa prezentuje ako celkový harmonický obraz. Zaujme puristickou a prírodnou pracovnou doskou v dokonalej harmónii s prvotriednym chrómovým rámom. Pracovná doska je vyrobená z masívneho a kvalitného sheeshamového dreva, ktoré sa ľahko hodí do každého prostredia. Vďaka svojej veľkosti, ktorá šetrí miesto, ponúka tento stôl optimálnu pracovnú plochu, či už ako konzola alebo kancelársky stôl.

Stôl ktorý šetrí priestor

Verný heslu „Malý, ale pekný!“ Tento stolík ukrýva veľkú zásuvku s pochrómovanou rukoväťou, do ktorej môžete uložiť svoje kancelárske potreby. Spojte toto majstrovské dielo času s našim exkluzívnym kancelárskym nábytkom a vytvorte si ideálne pracovisko. V našom bohatom výbere možností sedenia nájdete to svoje dokonalé pracovné kreslo. Objavte nádherné a jedinečné dekoratívne predmety od YOUR HOME a prezentujte ich týmto stolom. Nech už si ho navrhnete akokoľvek, tento stôl obohatí váš domov!

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmer (cca): 120 cm x 75 cm x 55 cm (ŠxVxH) 
Zásuvka: 65 cm x 5 cm x 35 cm (ŠxVxH) 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, Sheesham, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien