Elegantný pracovný stôl ELEMENTS 118 cm Sheesham, prírodný

DOPRAVA ZDARMA - v kombinácii so zakúpením tovaru aj z kategórie IHNEĎ K ODBERU!!!

Kód produktu: 38606
Dodacia lehota: 25.5.2021
Výrobca: IIG
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 197.00
236.40
KS

Elegantný pracovný stôl ELEMENTS 118 cm Sheesham, prírodný

Pôsobivý stôl

Ideálne pre vašu pracovňu alebo kanceláriu: náš stôl ELEMENTS s pracovnou doskou z masívneho sheeshamového dreva. Sheesham je známy svojim pôsobivým zrnom, vďaka ktorému je drevo absolútne jedinečné. Čierne, jednoduché nohy tvoria štýlový kontrast s prírodným drevom a zaručujú pevnú stabilitu na akomkoľvek povrchu. Každá hodina práce na tomto stole ubehne bleskovo!

Ako by ste chceli skombinovať svoj pracovný stôl?

Vďaka svojmu jednoduchému dizajnu a nadčasovej farebnej kombinácii môžete elegantný kancelársky stôl bez námahy kombinovať so širokou škálou štýlov zariaďovania. Môžete ho použiť spolu s jednou z našich mnohých kancelárskych stoličiek v rôznych štýloch a dať tak svojej pracovni alebo kancelárii úplne nový vzhľad. Lakovaný povrch dreva je veľmi odolný na známky opotrebenia - takže si svoj nový pracovný stôl užijete mnoho rokov!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Veľkosť (cca): 118 cm x 77 cm x 60 cm (ŠxVxH) 
Stolové nohy: 3 cm x 3 cm (ŠxH) 
Hrúbka stola: 50 mm 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, Sheesham, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien