Elegantný konferenčný stolík LONG ISLAND 110 cm mango drevo

- 31% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 39775
Dodacia lehota: 20.10.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 207.00
248.40 ks
Pôvodná cena 360.00, Zľava 31 %

Elegantný konferenčný stolík LONG ISLAND 110 cm mango drevo

Pôvabný vidiecky štýl sa sťahuje k Vám

Pohodlná, elegantná a nadčasová klasika - štýl vidieckeho domu už roky teší milovníkov interiéru po celom svete. Teraz môžete zariadiť svoju obývaciu izbu v tomto krásnom štýle. Náš konferenčný stolík LONG ISLAND kombinuje masívne mangové drevo s ladnou atmosférou vidieckeho štýlu. Doska z mangového dreva bola navrhnutá s vysoko kvalitným doskovým vzhľadom.

Pre vidiecku atmosféru

Vďaka zdržanlivej farebnej kombinácii prírodnej stolovej dosky a bieleho rámu X môžete konferenčný stolík skombinovať úžasne všestranne. Môžete si teda úplne slobodne zvoliť zodpovedajúcu pohovku, podlahovú lampu alebo príborník pre viac úložného priestoru. Náš tip na vytvorenie obzvlášť harmonického konceptu bývania: Kombinujte konferenčný stolík s ostatnými kusmi nábytku z rovnomennej série z nášho obchodu!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmer (približne): 110 cm x 45 cm x 60 cm (ŠxVxH) hrúbka
Hrúbka stolovej dosky: 35 mm
Nohy stola: 4 cm x 8 cm (ŠxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, mango, lakované
Vidiecky štýl.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien