Elegantný jedálenský stôl LONG ISLAND 160 cm mango, prírodný

- 28% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 39773
Dodacia lehota: 20.10.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 400.20
480.24 ks
Pôvodná cena 667.00, Zľava 28 %

Elegantný jedálenský stôl LONG ISLAND 160 cm mango, prírodný

Pôvabný vidiecky štýl sa sťahuje k Vám

Pohodlná, elegantná a nadčasová klasika - štýl vidieckeho domu už roky teší milovníkov interiéru po celom svete. Teraz môžete zariadiť svoju jedáleň v tomto krásnom štýle bývania. Náš jedálenský stôl LONG ISLAND kombinuje masívne mangové drevo s ladnou atmosférou vidieckeho štýlu. Doska z mangového dreva bola navrhnutá s vysoko kvalitným doskovým vzhľadom.

Vidiecky vkus vo vašej jedálni

Vďaka zdržanlivej farebnej kombinácii prírodnej stolovej dosky a bieleho rámu X môžete jedálenský stôl kombinovať úžasnými rôznymi spôsobmi. Môžete si teda úplne slobodne zvoliť zodpovedajúce stoličky, lampy alebo príborník pre viac úložného priestoru. Náš tip na vytvorenie obzvlášť harmonického konceptu bývania: Kombinujte jedálenský stôl s ostatnými kusmi nábytku z rovnomennej série z nášho obchodu!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá doska je absolútne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo dokonca rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (cca): 160 cm x 77 cm x 90 cm (ŠxVxH)
Hrúbka dosky: 35 mm
Nohy stola: 4 cm x 10 cm (ŠxH)
Farba: prírodná, biela
Materiál: masívne drevo, mango, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien