Elegantné kreslo Chesterfield MODERN BAROQUE 120 cm tmavo šedé, zamat

Elegantné kreslo Chesterfield MODERN BAROQUE 120 cm tmavo šedé, zamat

To pravé kreslo k vašej pohovke

S naším kreslom MODERN BAROCK nájdete ten správny mix pohodlia a dizajnu! Veľké kreslo okamžite upúta pozornosť každého - zažite to na vlastnej koži! Prešívaný povrch zadnej časti a opierok na ruky pripomínajú elegantný dizajn Chesterfield z Anglicka. Vysoko kvalitný čalúnený podsedák vyrobený zo zamatu vytvára útulnú atmosféru a pozýva vás k odpočinku a relaxácii. V kombinácii so zladenou pohovkou z rovnomennej série si kreslo príde na svoje.

Vrchol vo vašej obývačke

Strieborné nohy kresla dopĺňajú klasický a zároveň moderný dizajn a zaručujú stabilitu na akomkoľvek povrchu. Napriek extravagantnému dizajnu môžete svoju novú sedačku jednoducho skombinovať s množstvom rôznych druhov nábytku a materiálov. Kreslo sa navyše hodí nielen do obývačky: Opulentné kreslo Chesterfield môžete umiestniť aj ako živý highlight do vstupnej časti alebo do pracovne.


Poznámka: Zamat je veľmi špeciálna poťahová látka s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby sa môže meniť a na tkanine sa môžu objaviť jedinečné vzory - v závislosti od smeru, ktorým sú jemné vlákna hladené a ako je tkanina osvetlená. Výsledkom je individuálna kompozícia farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré vždy premenia váš kus nábytku na fascinujúci pútač.

Veľkosť (približne): 120 cm x 75 cm x 95 cm (ŠxVxH)
Sedák: 65 cm x 48 cm x 58 cm (ŠxVxH)
Výška nohy: 14 cm
Výška operadla: 38 cm
Farba: tmavo šedá, starožitná
Materiál: zamat, 100 % polyester
Nožičky: kov, práškovo lakovaný

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk