Elegantné dizajnové závesné svietidlo GLOW 70 cm čierno zlaté

- 28% DORUČENIE DO VIANOC

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 10719
Dodacia lehota: 14.12.2021
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 153.00
183.60
Pôvodná cena 255.00, Zľava 28 %
KS

Elegantné dizajnové závesné svietidlo GLOW 70 cm čierno zlaté

Štýlové závesné svietidlo GLOW osvetlí každú izbu

Vytvorte obzvlášť príjemnú a útulnú atmosféru pre váš jedálenský stôl alebo obývaciu izbu s dizajnovou závesnou lampou GLOW.  Veľké tienidlo tejto nádhernej lampy je polkruhové, vyrobené zo sklenených vlákien a materiálu zo sklenených vlákien, a vyžaruje svetlo podobné slnečnému žiareniu nepriamo do miestnosti cez reflektor, ktorý je vo vnútri navrhnutý v antickom zlate.

Moderný sklolaminát ako materiál pre pôsobivú lampu

Napriek značnej veľkosti tochto tienidla má vďaka inovatívnym materiálom použitým na jeho výrobu iba zvládnuteľnú hmotnosť, čo znamená, že je možné ho flexibilne použiť v mnohých obývacích izbách a spálňach bez veľkého inštalačného úsilia. Model GLOW je navyše variabilne výškovo nastaviteľný, čo znamená, že kužel lúča svetla je možné individuálne nastaviť.

Moderná klasika pre elegantné prostredie

Vďaka čiernemu zovňajšku tela svietidla sa závesné svietidlo GLOW javí ako nadčasové a štýlovo elegantné v mnohých rôznych štýloch zariaďovania. Svetlo sa odráža obzvlášť teplo a krásne, čo prispieva k uvoľnenej atmosfére pri stolovaní, čítaní alebo zábavných večeroch s priateľmi.Výška: 30 cm
Priemer: 70 cm
Dĺžka kábla: 120 cm
Farba: čierna/zlatá
Žiarovky: 1x E27 max.60W


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien