Elegantné dizajnové závesné svietidlo GLOW 70 cm bielo zlaté

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 36319
Dodacia lehota: október
Výrobca: IIG
Vrátenie tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: október
Cena bez DPH: 146.50
175.80
KS

Elegantné dizajnové závesné svietidlo GLOW 70 cm bielo zlaté

Štýlové závesné svietidlo osvetľuje miestnosť ako malé slnko.

Vytvorte mimoriadne príjemnú a útulnú atmosféru pre váš jedálenský stôl alebo obývaciu izbu tým, že si priviažete súkromné ​​slnko priamo do svojich štyroch stien pomocou mimoriadneho závesného svetla GLOW.  Veľké tienidlo je skutočne vyrobené zo sklenených vlákien a nepriamo vyžaruje svetlo podobné slnečnému žiareniu do miestnosti cez reflektor, ktorý je vo vnútri navrhnutý v antickom zlate.

Moderný sklolaminát ako materiál pre pôsobivú lampu

Napriek značnej veľkosti má vďaka inovatívnym materiálom použitým na jeho výrobu iba zvládnuteľnú hmotnosť, čo znamená, že je možné tento luster flexibilne použiť v mnohých obývacích izbách a spálňach bez veľkého inštalačného úsilia. Model GLOW je navyše variabilne výškovo nastaviteľný, čo znamená, že svetelný lúč je možné individuálne nastaviť.

Moderná klasika pre elegantné prostredie

Vďaka bielemu exteriéru tela svietidla vyzerá závesné svietidlo GLOW rovnako nadčasovo, ako štýlovo elegantne v mnohých rôznych štýloch zariaďovania. Svetlo sa odráža obzvlášť teplo a krásne, čo prispieva k uvoľnenej atmosfére pri jedle, čítaní alebo zábavných večeroch s priateľmi.

Priemer: 70 cm 
Tienidlo: 30 cm 
Kábel: 120 cm 
Farba: biela, zlatá 
Svetelný zdroj: 1x E27 max.60W 
Žiarovky do energetickej triedy A ++ až E 
Dodávka bez žiarovky


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien