Elegantná taburetka MODERN BAROQUE CHESTERFIELD 38 cm zamat, tmavozelená, zlatá

- 26% DORUČENIE DO VIANOC

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 40730
Dodacia lehota: 14.12.2021
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 62.90
75.48
Pôvodná cena 102.00, Zľava 26 %
KS

Elegantná taburetka MODERN BAROQUE CHESTERFIELD 38 cm zamat, tmavozelená, zlatá

Čistá elegancia: dosiahne očarujúci vzhľad

Kombinácia zamatového poťahu, prešívania Chesterfield a zlatého základu robí z našich taburetiek skutočné lákadlá. Elegantné taburetky kombinujú tri vlastnosti, všetky vykúzlia vo vašej domácnosti očarujúci vkus. Kvalitné a stabilné čalúnenie taburetky zaisťuje vysoký komfort sedenia a zaručuje, že taburetka aj po častom používaní vždy zostáva v tvare a nestráca nič zo svojej krásy.

Skombinujte taburetku podľa svojich predstáv

Zamatový poťah v tmavozelenej farbe vyzerá obzvlášť elegantne v kombinácii so zlatým prsteňom a je rafinovaný prepracovaným prešívaním Chesterfield. Bez ohľadu na to, či v obývacej izbe ako doplnok, v spálni alebo vo vašej šatni: Luxusná zamatová taburetka sa dá ľahko kombinovať s rôznymi štýlmi nábytku a interiérov v každej izbe - vyskúšajte!

Poznámka: Zamat je veľmi špeciálna poťahová látka s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby sa môžu líšiť a na látke je možné vytvárať jedinečné vzory - podľa toho, v akom smere sú jemné vlákna naklonené a ako je látka osvetlená. Výsledkom je individuálne zloženie farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré z vášho kusu nábytku urobia vždy fascinujúci pohľad.

Veľkosť (cca): 37 cm x 38 cm x 37 cm (ŠxVxH) 
Farba: tmavozelená zlatá 
Materiál: zamat 
Materiálové zloženie poťahovej tkaniny: 100% polyester, kov 


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien