Elegantná taburetka MODERN BAROQUE CHESTERFIELD 38 cm zamat, čierna, zlatá

- 5% OBJEDNANÍM DO 31.01.2023 DORUČENIE 07.02.2023

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 40732
Dodacia lehota: 7.2.2023
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 75.21
90.25 ks
Pôvodná cena 95.00, Zľava 5 %

Elegantná taburetka MODERN BAROQUE CHESTERFIELD 38 cm zamat, čierna, zlatá

Čistá elegancia: dosiahne očarujúci vzhľad

Kombinácia zamatového poťahu, prešívania Chesterfield a zlatého základu robí z našich taburetiek skutočné lákadlá. Elegantné taburetky kombinujú tri vlastnosti, všetky vykúzlia vo vašej domácnosti očarujúci vkus. Kvalitné a stabilné čalúnenie taburetky zaisťuje vysoký komfort sedenia a zaručuje, že taburetka aj po častom používaní vždy zostáva v tvare a nestráca nič zo svojej krásy.

Skombinujte taburetku podľa svojich predstáv

Zamatový poťah v šedej farbe vyzerá obzvlášť elegantne v kombinácii so zlatým prsteňom a je rafinovaný prepracovaným prešívaním Chesterfield. Bez ohľadu na to, či v obývacej izbe ako doplnok, v spálni alebo vo vašej šatni: Luxusná zamatová taburetka sa dá ľahko kombinovať s rôznymi štýlmi nábytku a interiérov v každej izbe - vyskúšajte!

Poznámka: Zamat je veľmi špeciálna poťahová látka s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby sa môžu líšiť a na látke je možné vytvárať jedinečné vzory - podľa toho, v akom smere sú jemné vlákna naklonené a ako je látka osvetlená. Výsledkom je individuálne zloženie farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré z vášho kusu nábytku urobia vždy fascinujúci pohľad.

Veľkosť (cca): 37 cm x 38 cm x 37 cm (ŠxVxH) 
Farba: čierna, zlatá 
Materiál: zamat 
Materiálové zloženie poťahovej tkaniny: 100% polyester, kov 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien