Elegantná taburetka MODERN BAROQUE CHESTERFIELD 36 cm zamat, šedá, zlatá

Cena 60.00
Dostupnosť: skladom u dodávateľa

V balení po dvoch kusoch. Uvedená cena platí za jeden kus.

Farba:
šedá zlatá
Materiál:
zamat
Cena bez DPH: 50.00
Kód produktu: 39242
Dodacia lehota: 1 až 3 týždne
Výrobca: IIG
KS

Elegantná taburetka MODERN BAROQUE CHESTERFIELD 36 cm zamat, šedá, zlatá

Čistá elegancia: dosiahne očarujúci vzhľad

Kombinácia zamatového poťahu, prešívania Chesterfield a zlatého základu robí z našich taburetiek skutočné lákadlá. Elegantné taburetky kombinujú tri vlastnosti, všetky vykúzlia vo vašej domácnosti očarujúci vkus. Kvalitné a stabilné čalúnenie taburetky zaisťuje vysoký komfort sedenia a zaručuje, že taburetka aj po častom používaní vždy zostáva v tvare a nestráca nič zo svojej krásy.

Skombinujte taburetku podľa svojich predstáv

Zamatový poťah v šedej farbe vyzerá obzvlášť elegantne v kombinácii so zlatým prsteňom a je rafinovaný prepracovaným prešívaním Chesterfield. Bez ohľadu na to, či v obývacej izbe ako doplnok, v spálni alebo vo vašej šatni: Luxusná zamatová taburetka sa dá ľahko kombinovať s rôznymi štýlmi nábytku a interiérov v každej izbe - vyskúšajte!

Poznámka: Zamat je veľmi špeciálna poťahová látka s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby sa môžu líšiť a na látke je možné vytvárať jedinečné vzory - podľa toho, v akom smere sú jemné vlákna naklonené a ako je látka osvetlená. Výsledkom je individuálne zloženie farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré z vášho kusu nábytku urobia vždy fascinujúci pohľad.

Veľkosť (cca): 36 cm x 40 cm x 36 cm (ŠxVxH) 
Farba: šedá, zlatá 
Materiál: zamat 
Materiálové zloženie poťahovej tkaniny: 100% polyester, kov 


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien