Elegantná taburetka MODERN BAROQUE 55 cm zamat, čierna

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 40725
Dodacia lehota: 9.11.2021
Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 88.00
105.60
KS

Elegantná taburetka MODERN BAROQUE 55 cm zamat, čierna

Trochu pôvabu pre vašu obývaciu izbu

Stále hľadáte špeciálny pútač, ktorý by ste mohli umiestniť kdekoľvek vo vašej domácnosti a ktorý zaručene priláka každú pozornosť? Potom vás ohromia naše očarujúce elegantné taburetky! Ušľachtilý zamatový poťah v krásnom čiernom prevedení sa mierne leskne, v závislosti od dopadu svetla, a zlatý podstavec dodáva taburetke ďalšiu extravaganciu. Ale nielen vzhľad je presvedčivý - ani tu sa nezanedbáva funkčnosť!

Inšpiruje svojou všestrannosťou

Bez ohľadu na to, ako ste si zariadili obývaciu izbu: očarujúca zamatová taburetka je dokonalým doplnkom vašej domácnosti v obývacej izbe. Náš tip: Taburetka sa dá úžasne použiť aj ako odkladacé stolík. Perfektné napríklad v šatni alebo v spálni, na sedenie alebo odloženie oblečenia. Objavte veľký výber farieb našich taburetiek MODERN BAROQUE a dajte svojmu domovu lesklý a elegantný šmrnc v každom okamihu.

Poznámka: Zamat je veľmi špeciálna poťahová látka s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby sa môžu líšiť a na látke je možné vytvárať jedinečné vzory - podľa toho, v akom smere sú jemné vlákna naklonené a ako je látka osvetlená. Výsledkom je individuálne zloženie farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré z vášho kusu nábytku urobia vždy fascinujúci pohľad.

Veľkosť (cca): 55 cm x 35 cm x 55 cm (ŠxVxH) 
Farba: čierna, zlatá
Materiál: zamat 
Zloženie krycieho materiálu: 100% polyester, kov


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien