Elegantná taburetka MODERN BAROQUE 50 cm zamat, strieborná

Cena 69.60
Dostupnosť: skladom u dodávateľa

V balení po dvoch kusoch. Uvedená cena platí za jeden kus.

Cena bez DPH: 58.00
Kód produktu: 39799
Dodacia lehota: 3.11.2020
Výrobca: IIG
KS

Elegantná taburetka MODERN BAROQUE 50 cm zamat, strieborná

Špeciálny šperk vo vašej domácnosti

S touto elegantnou taburetkou sa do vašej domácnosti nasťahuje obzvlášť všestranný kus nábytku. Taburetka slúži nielen ako pohodlné sedadlo, ale dá sa použiť aj ako štýlový úložný box. Pohodlne polstrované veko so skvelým ozdobným prešívaním sa dá ľahko odstrániť, aby sa dali vankúše, prikrývky a podobne uložiť do priestrannej vnútornej priehradky.

Dizajn šíri osobitnú eleganciu

Taburetka je celá pokrytá kvalitným zamatovým poťahom. Ten sa mierne leskne a vyzerá skvele. Takže taburetku je možné perfektne využiť na rozšírenie elegantnej atmosféry v ktorejkoľvek izbe. Či už v obývacej izbe, v spálni alebo v šatni ako sedenie k vášmu toaletnému stolíku: extravagantná taburetka bude vždy úžasným doplnkom vášho interiéru - zažite to sami!


Poznámka: Zamat je veľmi špeciálna poťahová látka s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby sa môžu líšiť a na látke je možné vytvárať jedinečné vzory - podľa toho, v akom smere sú jemné vlákna naklonené a ako je látka osvetlená. Výsledkom je individuálne zloženie farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré z vášho kusu nábytku urobia vždy fascinujúci pohľad.

Veľkosť (cca): 50 cm x 41 cm x 50 cm (ŠxVxH)
Priehradka: 42 cm x 32 cm x 42 cm (ŠxVxH)
Farba: strieborná
Materiál: zamat
Materiálové zloženie poťahu: 100% polyester


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien