Elegantná taburetka MODERN BAROQUE 50 cm zamat, čierna

- 26% DORUČENIE DO VIANOC

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 40734
Dodacia lehota: 14.12.2021
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 85.10
102.12
Pôvodná cena 138.00, Zľava 26 %
KS

Elegantná taburetka MODERN BAROQUE 50 cm zamat, čierna

Špeciálny šperk vo vašej domácnosti

S touto elegantnou taburetkou sa do vašej domácnosti nasťahuje obzvlášť všestranný kus nábytku. Taburetka slúži nielen ako pohodlné sedadlo, ale dá sa použiť aj ako štýlový úložný box. Pohodlne polstrované veko so skvelým ozdobným prešívaním sa dá ľahko odstrániť, aby sa dali vankúše, prikrývky a podobne uložiť do priestrannej vnútornej priehradky.

Dizajn šíri osobitnú eleganciu

Taburetka je celá pokrytá kvalitným zamatovým poťahom. Ten sa mierne leskne a vyzerá skvele. Takže taburetku je možné perfektne využiť na rozšírenie elegantnej atmosféry v ktorejkoľvek izbe. Či už v obývacej izbe, v spálni alebo v šatni ako sedenie k vášmu toaletnému stolíku: extravagantná taburetka bude vždy úžasným doplnkom vášho interiéru - zažite to sami!


Poznámka: Zamat je veľmi špeciálna poťahová látka s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby sa môžu líšiť a na látke je možné vytvárať jedinečné vzory - podľa toho, v akom smere sú jemné vlákna naklonené a ako je látka osvetlená. Výsledkom je individuálne zloženie farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré z vášho kusu nábytku urobia vždy fascinujúci pohľad.

Veľkosť (cca): 50 cm x 41 cm x 50 cm (ŠxVxH)
Priehradka: 42 cm x 32 cm x 42 cm (ŠxVxH)
Farba: čierna
Materiál: zamat
Materiálové zloženie poťahu: 100% polyester


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien