Elegantná taburetka CHESTERFIELD 60 cm okrúhla, strieborno šedá

Cena 134.40
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 112.00
Kód produktu: 39427
Dodacia lehota: 1 až 3 týždne
Výrobca: IIG
KS

Elegantná taburetka CHESTERFIELD 60 cm okrúhla, strieborno šedá

Štýlový dizajnový doplnok

Vneste do vášho domova elegantný dizajn Chesterfield s našou všestrannou taburetkou vyrobenou z vysoko kvalitného zamatu. Povrch bol úplne pokrytý pútavými ozdobnými gombíkmi a perfektne ladí s nadčasovým anglickým štýlom Chesterfield. Zamatový poťah v trblietavej strieborno šedej farbe je extravagantným pútačom pozornosti a dotvára každú atmosféru.

Svieti pohodlím a všestrannosťou

Taburetka má robustný drevený rám a je polstrovaná kvalitnou penou, aby ste sa tu mohli úžasne pohodlne usadiť, keď si potrebujete oddýchnuť. Je možné ju použiť aj ako podnožku alebo nočný stolík a dodáva akejkoľvek atmosfére elegantné čaro. Náš tip: skombinujte taburetku so zodpovedajúcim kreslom alebo pohovkou z nášho obchodu!


Poznámka: Zamat je veľmi špeciálna poťahová látka s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby sa môžu líšiť a na látke je možné vytvárať jedinečné vzory - podľa toho, v akom smere sú jemné vlákna naklonené a ako je látka osvetlená. Výsledkom je individuálne zloženie farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré z vášho kusu nábytku urobia vždy fascinujúci pohľad.

Rozmer (cca): 60 cm x 43 cm x 60 cm (ŠxVxH) 
Farba: strieborno šedá
Materiál: zamat
Zloženie poťahovej látky: 100% polyester 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien