Elegantná stolná lampa SCULPTURE 80 cm béžová, akácia

Cena 229.20
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 191.00
Kód produktu: 40401
Dodacia lehota: 1 až 3 týždne
Výrobca: IIG
KS

Elegantná stolná lampa SCULPTURE 80 cm béžová, akácia

Každá stolová lampa je jedinečná

S touto lampou sa do vášho domova dostane úplne jedinečný kúsok. Vrcholom stolovej lampy je bezpochyby podstavec, ktorý je tvorený tromi stĺpmi vyrobenými z akáciového dreva rôzneho tvaru. Podstavec každej žiarovky sa navzájom líši a dodáva vašej novej žiarovke absolútnu jedinečnosť. Biela pevná doska zaisťuje harmonický farebný kontrast s drevom a zaručuje stabilitu.

Pre pôsobivé osvetlenie v každej obývacej izbe

Veľké tienidlo je vyrobené z čistého plátna a zaručuje príjemné osvetlenie bez oslnenia. Drevenú lampu môžete kombinovať všestranne a umiestniť ju do každej obývacej izby. Náš tip: Stolovú lampu skombinujte s nábytkom alebo doplnkami vyrobenými z prírodných materiálov, aby ste vo vašej obývacej izbe vytvorili harmonický koncept nábytku.

Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý kus je úplne jedinečný. Rany, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva. Existujúce trhliny sa spájajú a stabilizujú počas výrobného procesu pomocou konektorov vyrobených z toho istého dreva. Preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky.

Rozmer (približne): 80 cm x 57 cm x 20 cm (ŠxVxH)
Tienidlo: 80 cm x 55 cm x 20 cm (ŠxVxH)
Podstavec: 80 cm x 1 cm x 20 cm (ŠxVxH)
Kábel: 200 cm
Farba: prírodná, béžová
Materiál: masívne drevo, akácia, kovový rám
Svetelný zdroj: 3x E27 max. 60W Žiarovky energetických tried: A ++ až E


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien