Elegantná stolná lampa CORAL 58 cm béžová

Cena 153.60
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 128.00
Kód produktu: 40403
Dodacia lehota: 1 až 3 týždne
Výrobca: IIG
KS

Elegantná stolná lampa CORAL 58 cm béžová

Pre tú pravú atmosféru

Táto elegantná stolná lampa vyvoláva skvelú atmosféru v každej miestnosti. Veľké zaoblené tienidlo vyrobené z kvalitnej ľanovej tkaniny stojí na mimoriadne neobvyklej základni lampy. Pozostáva z vetiev Bauhinia, tropickej rastliny, ktorá je známa aj ako strom orchideí. Vetvy boli tvarované ako koralové, takže lampa dokonale kombinuje prírodný vkus s námorným kúzlom.

Tešíme sa na nového lovca očí!

Bez ohľadu na to, v ktorej miestnosti hľadáte útulný zdroj svetla: stolová lampa je vždy vynikajúcou voľbou! Vyhradený a prírodný dizajn možno kombinovať s mnohými rôznymi nábytkami a štýlmi. Či už na príborníku v obývacej izbe, ako nezvyčajná nočná lampa alebo ako ozdobná lampa v hosťovskej izbe - našu stolnú lampu v koralovom dizajne si na prvý pohľad obľúbite!

Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý kus je úplne jedinečný. Rany, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva. Existujúce trhliny sa spájajú a stabilizujú počas výrobného procesu pomocou konektorov vyrobených z toho istého dreva. Preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky.

Rozmer (približne): 55 cm x 58 cm x 21 cm (ŠxVxH)
Tienidlo:  55 cm x 23 cm x 21 cm (ŠxVxH)
Podstavec: 35 cm x 1 cm x 15 cm (ŠxVxH)
Kábel: 210 cm
Farba: prírodná, béžová
Materiál: masívne drevo, bauhinia, kovový rám
Svetelný zdroj: 3x E27 max. 60W Žiarovky energetických tried: A ++ až E


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien