MIMORIADNA VÍKENDOVÁ ZĽAVA NAVYŠE   - 10% NA VŠETKO! ZĽAVOVÝ KUPÓN! ZĽAVA10 AKCIA PLATÍ DO 04.03.2024

 

Elegantná stolička MODERN BAROQUE II, čierno zlatá zamat, nerezová oceľ

Elegantná stolička MODERN BAROQUE II, čierno zlatá zamat, nerezová oceľ

Pre nádych luxusu vo vašej domácnosti

Posaďte sa a tešte sa na nové obľúbené miesto pri jedálenskom stole! Naše pohodlné stoličky zo série MODERN BAROQUE spájajú maximálny komfort sedenia s elegantným dizajnom. Vysoké operadlo a čalúnenie zaisťujú ten najlepší komfort a kreslo je vybavené aj krásnymi ozdobnými gombíkmi, ktoré pripomínajú svetoznámy Chesterfield dizajn. Čierny zamatový poťah a zaoblené zlaté nohy dodávajú stoličke jej exkluzívny barokový vzhľad.

Zamatové kreslo priťahuje pozornosť každého

Elegantné stoličky dýchajú istou extravaganciou a dajú sa úžasne kombinovať s rôznymi jedálenskými stolmi. Špeciálnym dizajnovým zvýraznením na pohodlne čalúnenej stoličke je bezpochyby zlatá hlava leva na zadnej strane operadla: v ústach drží ozdobný zlatý prsteň a vyžaruje majestátnu eleganciu.


Poznámka: Zamat je veľmi špeciálna poťahová látka s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby sa môže meniť a na tkanine sa môžu objaviť jedinečné vzory - v závislosti od smeru, ktorým sú jemné vlákna hladené a ako je tkanina osvetlená. Výsledkom je individuálna kompozícia farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré vždy premenia váš kus nábytku na fascinujúci pútač.

Veľkosť (približne): 55 cm x 102 cm x 67 cm (ŠxVxH)
Sedák: 42 cm x 47 cm x 44 cm (ŠxVxH)
Výška operadla: 58 cm
Materiál:
Poťah: zamat (100% polyester)
Nohy: kovové, chrómované
Farba: čierna, zlatá

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk