Elegantná stolička MODERN BAROQUE II, čierno zlatá zamat, nerezová oceľ

Elegantná stolička MODERN BAROQUE II, čierno zlatá zamat, nerezová oceľ

Pre nádych luxusu vo vašej domácnosti

Posaďte sa a tešte sa na nové obľúbené miesto pri jedálenskom stole! Naše pohodlné stoličky zo série MODERN BAROQUE spájajú maximálny komfort sedenia s elegantným dizajnom. Vysoké operadlo a čalúnenie zaisťujú ten najlepší komfort a kreslo je vybavené aj krásnymi ozdobnými gombíkmi, ktoré pripomínajú svetoznámy Chesterfield dizajn. Čierny zamatový poťah a zaoblené zlaté nohy dodávajú stoličke jej exkluzívny barokový vzhľad.

Zamatové kreslo priťahuje pozornosť každého

Elegantné stoličky dýchajú istou extravaganciou a dajú sa úžasne kombinovať s rôznymi jedálenskými stolmi. Špeciálnym dizajnovým zvýraznením na pohodlne čalúnenej stoličke je bezpochyby zlatá hlava leva na zadnej strane operadla: v ústach drží ozdobný zlatý prsteň a vyžaruje majestátnu eleganciu.


Poznámka: Zamat je veľmi špeciálna poťahová látka s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby sa môže meniť a na tkanine sa môžu objaviť jedinečné vzory - v závislosti od smeru, ktorým sú jemné vlákna hladené a ako je tkanina osvetlená. Výsledkom je individuálna kompozícia farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré vždy premenia váš kus nábytku na fascinujúci pútač.

Veľkosť (približne): 55 cm x 102 cm x 67 cm (ŠxVxH)
Sedák: 42 cm x 47 cm x 44 cm (ŠxVxH)
Výška operadla: 58 cm
Materiál:
Poťah: zamat (100% polyester)
Nohy: kovové, chrómované
Farba: čierna, zlatá

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk