Elegantná sada 2 konferenčných stolíkov STORAGE 48 cm, tyrkysová, zlatá

- 26% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 41598
Dodacia lehota: 20.10.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 99.90
119.88 ks
Pôvodná cena 162.00, Zľava 26 %

Elegantná sada 2 konferenčných stolíkov STORAGE 48 cm, tyrkysová, zlatá

Táto sada priťahuje pozornosť všetkých

Puristický a napriek tomu malý dizajnový vrchol: Naše konferenčné stolíky zasiahnu aj vás! Zlatý kov zaisťuje mimoriadne elegantný dizajn v každej obývacej izbe a dodáva stolu mimoriadne elegantné čaro. Vrchol filigránových stolov: Dosky stolov slúžia tiež ako odnímateľné kryty. Interiér stolov možno úžasne využiť ako úložný priestor.

Baví vás kombinovať?

Odkladacie stolíky sú skutočným zázrakom kombinácie. Ako konferenčný stolík k elegantnému koženému gauču alebo do vašej spálne ako nočný stolík: stolíky vždy zapadnú všade. Obzvlášť v spálni alebo šatni vám prospeje priestranné vnútorné miesto stolíkov, do ktorého môžete uložiť vankúše alebo prikrývky! Nadčasový dizajn príručných stolíkov môžete ľahko skombinovať s nespočetnými farbami, textíliami a kusmi nábytku - nechajte svoľný priebeh svoje kreativite!


Poznámka: Pretože je vyrobený ručne, každý stolík je jedinečný. Môžu byť prítomné nerovnosti a malé škrabance, ktoré vytvárajú originalitu a čaro ručne vyrábaných prvkov. Môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky

Rozmer (približne):
Veľký stolík: 42 cm x 48 cm x 42 cm (ŠxVxH)
Malý stolík: 36 cm x 40 cm x 36 cm (ŠxVxH)
Farba: tyrkysová, zlatá
Materiál: kov

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien