Elegantná sada 2 konferenčných stolíkov STORAGE 48 cm, biela, zlatá

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 39496
Dodacia lehota: december
Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: december
Cena bez DPH: 100.00
120.00
KS

Elegantná sada 2 konferenčných stolíkov STORAGE 48 cm, biela, zlatá

Táto sada priťahuje pozornosť všetkých

Puristický a napriek tomu malý dizajnový vrchol: Naše konferenčné stolíky zasiahnu aj vás! Zlatý kov zaisťuje mimoriadne elegantný dizajn v každej obývacej izbe a dodáva stolu mimoriadne elegantné čaro. Vrchol filigránových stolov: Dosky stolov slúžia tiež ako odnímateľné kryty. Interiér stolov možno úžasne využiť ako úložný priestor.

Baví vás kombinovať?

Odkladacie stolíky sú skutočným zázrakom kombinácie. Ako konferenčný stolík k elegantnému koženému gauču alebo do vašej spálne ako nočný stolík: stolíky vždy zapadnú všade. Obzvlášť v spálni alebo šatni vám prospeje priestranné vnútorné miesto stolíkov, do ktorého môžete uložiť vankúše alebo prikrývky! Nadčasový dizajn príručných stolíkov môžete ľahko skombinovať s nespočetnými farbami, textíliami a kusmi nábytku - nechajte svoľný priebeh svoje kreativite!


Poznámka: Pretože je vyrobený ručne, každý stolík je jedinečný. Môžu byť prítomné nerovnosti a malé škrabance, ktoré vytvárajú originalitu a čaro ručne vyrábaných prvkov. Môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky

Rozmer (približne):
Veľký stolík: 42 cm x 48 cm x 42 cm (ŠxVxH)
Malý stolík: 35 cm x 40 cm x 35 cm (ŠxVxH)
Farba: biela, zlatá
Materiál: kov


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien