Elegantná lavica LONG ISLAND 160 cm mango dreva

- 28% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 39776
Dodacia lehota: 23.8.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 225.00
270.00 ks
Pôvodná cena 375.00, Zľava 28 %

Elegantná lavica LONG ISLAND 160 cm mango dreva

Pôvabný štýl vidieckeho domu sa sťahuje k vám

Pohodlná, elegantná a nadčasová klasika - štýl vidieckeho domu už roky teší milovníkov interiéru po celom svete. Teraz môžete zariadiť svoj domov aj v tomto krásnom štýle. Naša lavica LONG ISLAND kombinuje masívne mangové drevo s ladnou atmosférou vidieckeho štýlu. Lavica z mangového dreva bola navrhnutá s vysoko kvalitným doskovým vzhľadom.

Pre vidiecku atmosféru

Vďaka zdržanlivej farebnej kombinácii a bieleho rámu X môžete lavicu skombinovať úžasnými rôznymi spôsobmi. Môžete si teda úplne slobodne zvoliť zodpovedajúcu jedáleň, podlahovú lampu alebo príborník pre viac úložného priestoru. Náš tip na vytvorenie obzvlášť harmonického konceptu bývania: Kombinujte lavicu s ostatnými kusmi nábytku z rovnomennej série z nášho obchodu!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá lavica je absolútne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo dokonca rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmer (približne): 160 cm x 46 cm x 40 cm (ŠxVxH)
Hrúbka dosky: 35 mm
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, mango, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien