Elegantná dizajnová stolička MILANO zamat, šedá

AKCIA
Cena 61.20
Pôvodná cena 102.00, Zľava 40 %
Dostupnosť: skladom u dodávateľa

V balení po dvoch kusoch. Uvedená cena platí za jeden kus.

Cena bez DPH: 51.00
Kód produktu: 38849
Dodacia lehota: 26.1.2021
Výrobca: IIG
KS

Elegantná dizajnová stolička MILANO zamat, šedá

Extravagantný pútač očí

Nadčasová stolička Milano zaujme elegantným dizajnom a pútavým všestranným poťahom zo zamatu, aký na stoličkách nájdete len zriedka. Stabilné kovové nohy sú pokryté tiež elegantným zamatovým poťahom v nadčasovej šedej farbe. Tento detail dodáva modernému sedeniu svoj osobitý vzhľad a priťahuje pozornosť všetkých.

Funkčnosť sa stretáva so vzrušujúcim dizajnom

Ale naša stolička MILANO má samozrejme čo ponúknuť aj z hľadiska funkčnosti. Ergonomicky tvarované operadlo zaisťuje pohodlné sedenie a ľahko polstrovaná plocha sedadla tiež podporuje pohodlie sedadla. Elegantná šeď stoličiek úžasne ladí s veľmi odlišnými jedálenskými stolmi a mimoriadne vylepšuje váš jedálenský priestor - vyskúšajte to na vlastnej koži!


Poznámka: Zamat je veľmi špeciálna poťahová látka s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby sa môžu líšiť a na látke je možné vytvárať jedinečné vzory - podľa toho, v akom smere sú jemné vlákna naklonené a ako je látka osvetlená. Výsledkom je individuálne zloženie farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré z vášho kusu nábytku urobia vždy fascinujúci pohľad.

Veľkosť (cca): 45 cm x 80 cm x 64 cm (ŠxVxH) 
Sedadlo: 44 cm x 48 cm x 45 cm (ŠxVxH) 
Operadlo výška: 45 cm 
Farba: šedá 
Materiál: zamat 
Zloženie materiálu, krycí materiál: 100% polyester 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien