Elegantná 3-miestna pohovka MARVELOUS 220 cm horčicová žltá zamatová

Elegantná 3-miestna pohovka MARVELOUS 220 cm horčicová žltá zamatová

Pohodlná pohovka vo vašej obývacej izbe

Trojmiestny sedák má mimoriadne kvalitný poťah vyrobený z prvotriedneho zamatu. Vďaka svojej mimoriadne ľahkej štruktúre dosahuje jedinečne elegantný vzhľad a dáva pohovke šmrnc. Zadné a ozdobné vankúše sú zakončené ozdobnými gombíkmi. Elegantný zamatový poťah vytvára pekný kontrast ku kovovým nohám v retro štýle.

Pohovka sa dá kombinovať mnohými spôsobmi

Napriek intenzívnej farbe a extravagantnému zamatovému poťahu môžete pohodlne skombinovať pohodlnú pohovku s univerzálnym nábytkom. V našom obchode nájdete tiež veľký výber konferenčných stolíkov, kobercov a televíznych stolov, ktoré by sa perfektne hodili k trojmiestnej pohovke. Povoľte svoju fantáziu a navrhnite si obývaciu izbu podľa svojich predstáv.

Rozmer (približne): 220 cm x 85 cm x 90 cm (ŠxVxH)
Sedadlo: 48 cm x 60 cm x 40 cm (ŠxVxH)
Výška operadla: 40 cm
Farba: horčicovo žltá
Materiál: zamat
Zloženie poťahovej látky: 100% polyester
kovové nohy, vrátane ozdobného vankúša.

 

Zamat

Látka kráľov, tak sa volá zamat. Vďaka svojmu nezameniteľnému pocitu a vzhľadu vyzerá zamatový nábytok obzvlášť elegantne. Špeciálna vlastnosť: v závislosti od dopadu svetla sa farebný tón a jas zamatu veľmi líšia, takže povrch vyzerá obzvlášť vzrušujúco.

Taštičkové pružinové jadro

Cylindrické pružiny sú jednotlivo všité do malých látkových vrecúšok. Vďaka bodovej elasticite zaručujú najvyšší komfort sedenia a ležania - a to až desiatky rokov!

Skutočne čalúnená zadná časť

Náš nábytok je mimoriadne kvalitný - to sa odráža aj na poťahoch nášho čalúneného nábytku. Pretože zadná časť stoličiek, kresiel a pohoviek je skutočne čalúnená, môžu byť umiestnené kdekoľvek v miestnosti, ako chcete. Nová pohovka sa dá napríklad úžasne využiť ako predel miestnosti.

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk