Dizajnový stôl RETRO 120 cm Sheesham, prírodný

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 37516
Dodacia lehota: 9.11.2021
Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 245.00
294.00
KS

Dizajnový stôl RETRO 120 cm Sheesham, prírodný

To najlepšie z dreva

Denne trávite veľa hodín vo svojej pracovni alebo kancelárii? Preto sa samozrejme chcete cítiť na pracovisku čo najpríjemnejšie a nevzdávať sa pohodlia a harmonického dizajnu. S vhodným dreveným stolom je to veľmi jednoduché - máme pre vás tú pravú vec, vďaka ktorej strávite pracovné dni pohodlnejšie!

Drevené písacie stoly inšpirujú!

Ušľachtilé drevo Sheesham očarí bohatým, prírodným tónom a najvyššou kvalitou. Presne padnúca zásuvka má úchyt striebornej farby, ktorý dodáva stolíku moderný vzhľad. Vo veľkej úložnej ploche je dostatok miesta pre všetky vaše dokumenty a rozsiahla stolová doska ponúka dostatok priestoru pre kreativitu. Elegantný dizajn stola harmonicky zapadá do najrôznejších štýlov zariaďovania a je vždy skutočným pútačom pozornosti - bez ohľadu na to, kam ho umiestnite. V našom sortimente samozrejme nájdete široký výber zodpovedajúcich kancelárskych stoličiek - nechajte sa inšpirovať!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Veľkosť (cca): 120 cm x 75 cm x 60 cm (ŠxVxH) 
Zásuvka: 50 cm x 5 cm x 25 cm (ŠxVxH) 
Box: 55 cm x 5 cm x 55 cm (ŠxVxH) 
Nohy: 4 cm x 4 cm 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, Sheesham, lakované 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien