Dizajnový stôl RETRO 120 cm mango, prírodný

- 28% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 39959
Dodacia lehota: 23.8.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 246.00
295.20 ks
Pôvodná cena 410.00, Zľava 28 %

Dizajnový stôl RETRO 120 cm mango, prírodný

To najlepšie z dreva

Denne trávite veľa hodín vo svojej pracovni alebo kancelárii? Preto sa samozrejme chcete cítiť na pracovisku čo najpríjemnejšie a nevzdávať sa pohodlia a harmonického dizajnu. S vhodným dreveným stolom je to veľmi jednoduché - máme pre vás tú pravú vec, vďaka ktorej strávite pracovné dni pohodlnejšie!

Drevené písacie stoly inšpirujú!

Ušľachtilé drevo mango očarí bohatým, prírodným tónom a najvyššou kvalitou. Presne padnúca zásuvka má úchyt čiernej farby, ktorý dodáva stolíku moderný vzhľad. Vo veľkej úložnej ploche je dostatok miesta pre všetky vaše dokumenty a rozsiahla stolová doska ponúka dostatok priestoru pre kreativitu. Elegantný dizajn stola harmonicky zapadá do najrôznejších štýlov zariaďovania a je vždy skutočným pútačom pozornosti - bez ohľadu na to, kam ho umiestnite. V našom sortimente samozrejme nájdete široký výber zodpovedajúcich kancelárskych stoličiek - nechajte sa inšpirovať!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Rozmer (približne): 120 cm x 76 cm x 50 cm (ŠxVxH)
Zásuvka: 48 cm x 5 cm x 43 cm (ŠxVxH)
Priehradka: 55 cm x 6 cm x 49 cm (ŠxVxH)
Nohy stola: 3 cm x 3 cm (ŠxH)
Hrúbka stolovej dosky: 15 mm
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, mango, utesnené, lakované

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien