Dizajnový príručný stolík SAVOY 55 cm, zlatý

- 26% DOPRAVA ZDARMA
Výrobca: Invicta Interior
Dodacia lehota: marec
Kód: 42267
EAN: 4251854724789
Dostupnosť: marec
82.02 bez DPH
98.42 ks
Pôvodná cena 133.00, Zľava 26 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Dizajnový príručný stolík SAVOY 55 cm, zlatý

Tento dizajnový príručný stolík vyrobený z kovu kombinuje stabilitu s eleganciou.

Doprajte svojmu domovu svieži luxusný prízvuk s týmto elegantným dizajnovým príručným stolíkom. S týmto príručným stolíkom vyrobeným podľa tradičných šablón v moderne inšpirovanej verzii, je každý kus jedinečný. Stolík, ktorý je možné použiť ako dekoratívny prvok ale aj ako odkladací stolík.

Hliník v jeho najkrajšej podobe: funkčný materiál s prekvapivo krásnym tvarom

Hliník je všestranný materiál, ktorého vlastnosti môžete využiť aj pri zariaďovaní svojho obývacieho priestoru. Napríklad tento príručný stolík je vďaka použitému materiálu veľmi ľahký a dá sa jednoducho premiestniť. Leštený povrch je navyše relatívne odolný na poškriabanie alebo iné poškodenie. S týmto delikátnym stolíkom sa nemusíte obávať rozliatych nápojov.

Nastavte funkčne praktické zvýraznenie miestnosti

Dizajnový príručný stolík je obzvlášť fascinujúci vďaka mierne reflexným povrchom, ktoré môžu v závislosti od dopadu svetla pôsobiť veľmi esteticky. Ako skutočný pútač pozornosti môžete s týmto diskrétnym stolom dať obývacej izbe alebo chodbe vizuálny referenčný bod. Úzky a týčiaci sa tvar sa dá elegantne integrovať do existujúcich zariadení aj v stiesnených priestoroch.

Veľkosť (cca):
Výška: 55 cm
Ø celkom: 35 cm
Farba: lesklá, zlatá
Materiál: hliník
príručný stolík v barokovom štýle

 

Barokový

Ušľachtilý, vznešenejší – barokový. Ak máte radi luxus, tento štýl je pre vás ako stvorený. Zlaté a strieborné povrchy,  zamatové látky a umelecké dekorácie určujú tento extravagantný trend zariaďovania. Ako z inej doby, barokový nábytok a doplnky urobia z vášho domova veľmi výnimočné miesto.

Ručne vyrobené

S týmto dizajnovým predmetom získate niečo veľmi výnimočné! Krok za krokom sa tu vykonávala starostlivá ručná práca s cieľom dosiahnuť dokonalý dizajnový zážitok. Malé hrbolčeky a charizmatické črty sú znakom autenticity a jedinečnosti!

Zlatý vzhľad

Luxusný, ušľachtilý, extravagantný: vzácny kov s teplým trblietaním je nesporným symbolom exkluzivity už tisíce rokov. Náš nábytok a doplnky so zlatými akcentmi vždy upútajú pozornosť vo vašej domácnosti – bez ohľadu na to, či sú vyrobené z dreva, látky alebo kovu.

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk