Dizajnový príručný stolík PYRAMID 35 cm sheesham, prírodný

- 29% DORUČENIE DO VIANOC

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 21011
Dodacia lehota: 20.12.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 100.58
120.70 ks
Pôvodná cena 170.00, Zľava 29 %

Dizajnový príručný stolík PYRAMID 35 cm sheesham, prírodný

Príručný stolík, rustikálny, exkluzívny

Úžasné zrno, ktoré robí drevo absolútne jedinečným a prírodné známky používania, vyžarujú vo vašom domove stredomorský nádych. Malý stolík žiari elegantným a jednoduchým dizajnom. Veľký úložný priestor ponúka dostatok priestoru pre veľké kvetináče, do ktorých sa zmestí dokonca aj palma. Vy sa rozhodnete, ktoré šperky chcete na povrchu pyramídy ukázať.

Elegantný dekoratívny predmet s pridanou hodnotou

Prirodzenosť a robustnosť príručného stolíka sa spája s puristickým dizajnom. Taburetka PYRAMID je prepracovane navrhnutý kus pravého dreva a bude odrážať vašu lásku k prírode ako krásny umelecký predmet vo vašich izbách. Vy a vaši priatelia budete ohromení stredomorským prostredím! Dokonalú harmóniu dosiahnete v kombinácii so zodpovedajúcim stolom z pravého dreva od YOUR HOME.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stolík je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (cca): 35 cm x 45 cm x 35 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná
Materiál: sheesham
Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien