Dizajnový písací stôl CUBUS 150 cm, Sheesham, prírodný

- 26% DORUČENIE DO VIANOC

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 35870
Dodacia lehota: 14.12.2021
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 410.08
492.10
Pôvodná cena 665.00, Zľava 26 %
KS

Dizajnový písací stôl CUBUS 150 cm, Sheesham, prírodný

Písací stôl z krásneho sheeshamového dreva

Posaďte sa za stôl CUBUS z našej série nábytku z masívu vyrobenej z vysoko kvalitného dreva sheesham (z rodiny ružového dreva). Na 150 cm širokej doske stola máte dostatok priestoru na pokojné vykonávanie práce. Ručne vyrobené majstrovské dielo, ktoré kombinuje moderné organické tvary s nápadnými prírodnými zrnami dreva. Toto vynikajúce spracovanie sa prejaví u vás doma alebo v kancelárii.

Dostatok priestoru!

Prirodzenosť a robustnosť stola sa spája s puristickým dizajnom zmäkčených kriviek. Zaisťujú prirodzené a čisté línie. Drevený nábytok CUBUS bude odrážať vašu lásku k prírode. Vy a vaši priatelia budete ohromení stredomorskou atmosférou! K tomu sa hodí kontajner zo série CUBUS z masívneho dreva, ktorý ponúka so svojimi tromi zásuvkami ďalší úložný priestor.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 150 cm x 80 cm x 70 cm (ŠxVxH) 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, Sheesham, zatavené, lakované
Dodávka bez kontajnera

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien