Dizajnový odkladací stolík ELEMENTS 40 cm, matná antracitová, zlatá

Dizajnový odkladací stolík ELEMENTS 40 cm, matná antracitová, zlatá

Flexibilná súprava príručného stolíka pre váš domov

Súprava troch stolíkov je skutočnou dizajnovou klasikou a možno ju použiť ako konferenčný alebo príručný stolík . Vďaka jasnému tvaru tvoria stolíky symbiózu praktického dizajnu a nadčasového vzhľadu. Tri príručné stolíky je možné umiestniť kdekoľvek a možno ich umiestniť aj jednotlivo. Konferenčné stolíky s pochrómovaným oceľovým rámom v zlatej farbe sa dajú mnohými spôsobmi kombinovať a ponúkajú dostatok úložného priestoru!

Glamour sa stretáva s moderným dizajnom: stolíky šetriace miesto v zlatej a čiernej farbe

Dosky stola v antracitovej farbe s matným leskom šikovne dotvárajú štýlový dizajn. Ďalšie plus: Vďaka lakovanému povrchu sa dosky stola obzvlášť ľahko čistia. Náš tip na interiér: Skombinujte stolovú súpravu s ostatným nábytkom v zlatej farbe a vytvorte ucelený koncept zariadenia!

Veľkosť (približne):
Veľký stôl: 40 cm x 42 cm x 40 cm (ŠxVxH)
Stredný stôl: 35 cm x 39 cm x 35 cm (ŠxVxH)
Malý stôl: 30 cm x 36 cm x 30 cm (ŠxVxH)
Doska stola hrúbka: 13 mm
Materiál: lakovaný drevený kompozit, chrómovaná oceľ
Farba: antracit, zlatá

 

Úspora miesta

Chceli by ste svoj obytný priestor využiť optimálne a neplytvať priestorom? Potom je náš mimoriadne priestorovo úsporný nábytok presne tou správnou voľbou. Dajú sa jednoducho zasunúť do seba alebo stohovať. Takže nezaberáte miesto, keď sa nepoužíva.

Súčasný dizajn

Vysoký lesk, sklenené povrchy, koža a zdržanlivé farby ako čierna, biela alebo sivá sú ideálne na vytvorenie moderného dizajnu vo vašom domove. Moderný nábytok zaujme nielen vizuálne - súčasťou dizajnu sú aj sofistikované úložné priestory a LED osvetlenie.

Jednoduchá starostlivosť

Náš nábytok sa vyznačuje kvalitnými materiálmi a starostlivým spracovaním. Okrem elegantného dizajnu by sa podľa nás nemalo zanedbávať každodenné používanie - preto je váš nový obľúbený kúsok obzvlášť odolný a nenáročný na údržbu!

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk