Dizajnový konferenčný stolík RETRO 110 cm Sheesham, prírodný

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 36790
Dodacia lehota: 17.8.2021
Výrobca: IIG
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 185.00
222.00
KS

Dizajnový konferenčný stolík RETRO 110 cm Sheesham, prírodný

Klasický dizajn konferenčného stolíka s retro vzhľadom

Tento tvarovaný konferenčný stolík RETRO vyrobený z masívneho sheeshamového dreva s kamennou povrchovou úpravou je ideálnym stolom pre vaše prostredie. Zaujme inšpirovaným dizajnom, v ktorom sa sklonené nohy stávajú  charakteristickým pútačom pozornosti. Sú typické pre vintage vzhľad. Praktická priehradka pod doskou stola poskytuje dostatok úložného priestoru a zároveň dodáva stolu jednoduchý, ale veľmi štýlový vzhľad.

Konferenčný stolík a TV stolík súčasne

Tento kus nábytku je skutočne všestranný: Použite ho ako TV stolík alebo ako konferenčný stolík. V obidvoch prípadoch vás presvedčí a stane sa vrcholom vašej atmosféry. Sheeshamové drevo je veľmi robustné, pretože je obzvlášť stabilné a odolné. Vďaka vlastnostiam dreva je tento nábytok obzvlášť krásny. Prirodzenosť a robustnosť v kombinácii s puristickým retro dizajnom vyžarujú prirodzenú a zároveň jasnú modernú atmosféru.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stolík je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmer (cca): 110 cm x 30 cm x 45 cm (ŠxVxH)
Priehradka: 105 cm x 13 cm x 45 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, sheesham, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien