Dizajnový konferenčný stolík IRON CRAFT 100 cm mango, prírodný

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 39293
Dodacia lehota: 17.8.2021
Výrobca: IIG
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 220.00
264.00
KS

Dizajnový konferenčný stolík IRON CRAFT 100 cm mango, prírodný

Tento konferenčný stolík poteší svojou puristickou eleganciou

Ručne vyrobený stolík do obývačky zo série IRON CRAFT je skutočným pútačom pozornosti z masívneho mangového dreva. Veľká stolová doska stojí na robustnom ráme z čierneho kovu a okrem svojho vzhľadu zaujme aj množstvom úložného priestoru na časopisy, diaľkové ovládače a pod. Okrem otvorenej odkladacej priehradky máte k dispozícii aj dve priestranné zásuvky. Tie sa dajú ľahko otvárať pomocou dvoch kovových úchytiek, ktoré dokonale ladia so vzhľadom čierneho rámu.

Konferenčný stolík sa stáva srdcom vašej obývačky

Prirodzené farebné prechody a zrnitosť dreva manga sú pre toto drevo jedinečné. Aby masívna drevená doska stola získala individuálny vzhľad, prechádza pri výrobe niekoľkými pracovnými krokmi. Povrch dosky bol jemne nalakovaný, aby vznikol zamatový efekt, ktorý pekne zvýrazní štruktúru a priebeh dreva. Mierne zaoblené fošne spolupracujú ako jedinečná doska so skvelými haptickými vlastnosťami. Čierny rám vyzerá obzvlášť autenticky vďaka mnohým malým nerovnostiam a svojím práškovým povrchom vyžaruje industriálny nádych.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky

Rozmery (približne): 100 cm x 40 cm x 60 cm (ŠxVxH)
Otvorená priehradka: 2x 48 cm x 6 cm x 30 cm (ŠxVxH)
Zásuvky: 2x 45 cm x 3 cm x 28 cm (ŠxVxH)
Nohy stola: 2 cm x 2 cm (ŠxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, mango, lakované, kovový rám

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien