Dizajnový konferenčný stolík GOA 110 cm akácia, prírodný

- 30% OBJEDNANÍM DO 14.02.2023 DORUČENIE 21.02.2023

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 36708
Dodacia lehota: 21.2.2023
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 212.92
255.50 ks
Pôvodná cena 365.00, Zľava 30 %

Dizajnový konferenčný stolík GOA 110 cm akácia, prírodný

Hľadáte jedinečný konferenčný stolík?

Očarujúci konferenčný stolík so šiestimi prírodnými prepletenými plátmi z akácie ako stolovou doskou, je možné obzvlášť všestranne integrovať do vášho obývacieho priestoru. Či už ako elegantný nábytok do obývacej izby, alebo obzvlášť úložný priestor: tabule ušľachtilého stromu vytvárajú prirodzené akcenty a stávajú sa absolútnym pútačom pozornosti v každej miestnosti. Drevené plátky sa sušia zložitým spôsobom - výsledkom sú charakteristické praskliny dreva, ktoré dodávajú stolu osobitý charakter. Letokruhy a prirodzene narastený tvar robia stôl skutočne jedinečným.

Tento stolík do obývacej izby vyrobený z masívneho dreva zrýchľuje tep fanúšikom dizajnu

Prepracovane vysušené a ekologicky lakované pláty agátu vytvárajú vo vašom obývacom priestore prirodzenú a individuálnu atmosféru. Vzácnosť, ktorá vďaka svojmu láskavému spracovaniu zaisťuje krásne životné chvíle. Ak si chcete zariadiť svoj domov v trendy škandinávskom dizajne, je tento stolík do obývacej izby absolútnym „must have“! Vďaka jasným líniám a zdržanlivému dizajnu ho možno kombinovať aj s mnohými inými štýlmi vybavenia - vyskúšajte!

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Veľkosť (cca): 115 cm x 40 cm x 70 cm (ŠxVxH) 
Hrúbka stolovej dosky: 60 mm 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, akácia, lakovaný, kovový rám 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien