Dizajnový konferenčný stolík ART DECO III 155 cm s 3 úrovňami strieborný

Cena 122.40
Dostupnosť: marec 2021
Cena bez DPH: 102.00
Kód produktu: 36064
Dodacia lehota: marec 2021
Výrobca: IIG
KS

Dizajnový konferenčný stolík ART DECO III 155 cm s 3 úrovňami strieborný

Hravé kúzlo

Zdajú sa vám tradičné konferenčné stolíky a príručné stolíky nudné, keď sú navrhnuté v obdĺžnikovom alebo okrúhlom tvare? Potom môže byť tento hravý konferenčný stolík s uvoľneným tvarom práve pre vás! Moderný vzhľad zámerne porušuje klasické konvencie a rozdeľuje úložný priestor na celkovo tri podoblasti. Dva nastaviteľné povrchy stola sú v rôznych výškach nad veľkou pevnou sklenenou plochou, čo dodáva celému súboru stabilitu. Týmto spôsobom je možné usporiadať všetky stolové dosky nad seba, aby sa ušetrilo miesto.

Výnimočný kus nábytku v trendovej farbe

Rám vyrobený z kovu striebornej farby dodáva tomuto konferenčnému stolíku útulné teplo vďaka jemným červenkastým farebným komponentom, ktoré akoby žiarili. Farebná kombinácia so sklenenými vložkami v čiernej farbe na policiach je nielen veľmi harmonická, ale podčiarkuje aj retro faktor tohto nábytku.

Pútavý a funkčný konferenčný stolík

Konštrukcia tohto konferenčného stolíka kombinuje jasný dizajn s klasicky elegantnými farbami a spája tak funkčné so štylisticko-vizuálnymi aspektmi. Na jednej strane vám prospieva praktické rozloženie troch úrovní, pretože ich môžete použiť ako poličku na rôzne veci, ako sú noviny a nápoje. Na druhej strane, tento konferenčný stolík s tromi úrovňami v striebornej farbe je sám o sebe pútačom pozornosti, ktorý dáva celej miestnosti vizuálne centrum.

Rozmery (cca):
Šírka: 55 cm / 155 cm (Min./Max.)
Výška: 55 cm
Hĺbka: 50 cm
Farba: strieborná
Materiál: pochrómovaný kov, sklo

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien