Dizajnový konferenčný stolík ART DECO 40 cm, sada 2 kusov, strieborný

Cena 90.00
Dostupnosť: november
Cena bez DPH: 75.00
Kód produktu: 60
Dodacia lehota: november
Výrobca: IIG
KS

Dizajnový konferenčný stolík ART DECO 40 cm, sada 2 kusov, strieborný

Dizajnový príručný stolík ART DECO kombinuje rám medenej farby s čiernym lesklým sklom

Prečo by ste sa mali zaobísť bez úložného priestoru na nápoje, občerstvenie alebo diaľkové ovládače v malej obývacej izbe alebo vedľa relaxačného lehátka? Často nie je dostatok miesta pre konvenčný konferenčný stolík alebo je príliš nízky na umiestnenie notebooku. Odkladací stolík ART DECO má presne tú správnu výšku, aby slúžil ako stolík na notebook alebo ako úložný priestor na rôzne drobnosti a občerstvenie.

Odkladací stolík v legendárnom dizajne

Stabilitu rámu tohto príručného stolíka má kruhová podperná plocha kovových rúrok na podlahe. Zároveň sú obe stojky usporiadané na jednej strane, aby ste mohli postranný stolík so spodnou časťou pohodlne zasunúť pod gauč alebo pod nohy. Týmto spôsobom sa dá notebook a občerstvenie priblížiť zblízka a podporuje sa pohodlné sedenie.

Trendová farba: nadčasová a elegantná

Dizajnový odkladací stolík ART DECO dokazuje svoj odkaz na hravú a očarujúcu epochu umenia a stáva sa lákadlom pre každú obývaciu izbu a kanceláriu. Vysoko kontrastné spojenie stolovej dosky z číreho skla s rámom v striebornej farbe vedie k novému vydaniu klasiky, ktorú môžete univerzálne integrovať do mnohých klasických až moderných štýlov zariaďovania.

Veľkosť (približne):
Výška: 55 cm
Ø stolovej dosky: 40 cm
Hrúbka stolovej dosky: 5 mm
Farba: strieborná / sklenená doska číra
Materiál: kov, bezpečnostné sklo (tvrdené sklo)

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien